top of page

Kurumsal WhatsApp Numarası Nasıl Alınır? WhatsApp Business Uygulamasında 0850 Numara Kullanımı


WhatsApp Business, işletmelerin müşterileriyle iletişimini güçlendirmek için geliştirilen bir uygulamadır. Günümüz itibarı ile dünya genelinde küçük ya da büyük birçok firma, müşterileri ile iletişim kurmak için WhatsApp Business uygulamasından yararlanmaktadır. WhatsApp Business uygulamasını kullanmak içinse 0850 kurumsal WhatsApp numarası ya da coğrafi bir numaraya sahip olmanız gereklidir. Eğer, “Kurumsal WhatsApp numarası nasıl alınır?, WhatsApp Business nasıl kullanılır?" sorularına yanıt arıyorsanız, hiç merak etmeyin doğru yere geldiniz. Bu içeriğimizde, kurumsal WhatsApp numarası hattı ile ilgili merak ettiklerinize açıklık getirirken İstanbul Telekom'dan aldığınız sabit numaranızı WhatsApp Business'a nasıl kaydetmeniz gerektiği konusundaki detayları da paylaşacağız. O zaman, başlayalım.


Kurumsal WhatsApp Numarası - WhatsApp Business Hattı Nedir?


WhatsApp Business, küçük işletmeler için akıllı telefon uygulaması kullanılarak, büyük işletmeler için web sayfalarına ya da kurumsal uygulamalarına WhatsApp Business API aracılığı ile entegre edilerek kullanılabilmektedir.


İstanbul Telekom'dan alacağınız 0850 kurumsal veya coğrafi numaralarınızı Whatsapp Business uygulamasına kaydederek kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Kurumsal WhatsApp Numarası Nasıl Alınır?


İstanbul Telekom üzerinden alacağınız 0850 kurumsal veya coğrafi numaralarınızı Whatsapp Business uygulamasına kaydederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!
İstanbul Telekom'dan Aldığım Numarayı WhatsApp Business’a Nasıl Kayıt Edebilirim?

  • ​Öncelikle İstanbul Telekom'dan sabit numara almanız gerekmektedir.

  • Whatsapp Business uygulamanızı indirdikten sonra İstanbul Telekom Destek ekibi sizinle irtibata geçecek ve sizlere Whatsapp doğrulama kodunu iletecekler.

  • Doğrulama kodunu girdikten sonra Whatsapp Business’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.


WhatsApp Business Nedir?


WhatsApp Business, küçük işletme sahipleri düşünülerek geliştirilmiş, Android ve iPhone’da kullanmak üzere ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. WhatsApp Business, mesajları otomatik hale getirmeyi, sıralamayı ve hızlı bir şekilde cevaplamayı sağlayan araçlar sunarak müşterilerle iletişime geçmeyi kolaylaştırır. Üstelik uygulama, aynı WhatsApp Messenger gibi görünecek ve çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Mesajlaşmaktan fotoğraf göndermeye kadar, yapmaya alışık olduğunuz tüm işlemler için WhatsApp Business’ı kullanabilirsiniz.Kurumsal WhatsApp Numarası Hizmeti İçin İstanbul Telekom!


Müşteri odaklı çalışan, teknoloji alanında her daim yenilikçi ve kendini güncelleyen, kaliteli, profesyonel hizmeti ilke edinen İstanbul Telekom, 0850 Kurumsal WhatsApp Numarası hizmeti konusunda da sizin yanınızda! Türkiye telekomünikasyon pazarında lider bir alternatif olma yolunda ilerleyen İstanbul Telekom ile WhatsApp Business Numarası işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

96 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page