top of page
Internet of things (IoT) concept. Busine
IOT Teknolojisi Nedir?

İşletmenize Ne Kazandırır ?

Maliyet Avantajı Sağlayın

Enerji tüketimi,süreç optimizasyonu,makine ve personel çalışma saatlerini anlık olarak analiz edebilir maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Verimliliği Artırın

Varlık, ekipman ve personelin anlık takibi, ortam koşullarının kontrolü ile,operasyonlarınızı real-time takip ederek detaylı raporlar ile en etkili şekilde yönetebilirsiniz.

Kalite Standartlarını Artırın

Etkin süreç yönetimi yapabilir, makine, iş ve işçi güvenliğini sağlayabilir,olası hata ve arızaların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca müşteri memnuniyeti ölçümü yaparak geribildirimleri toplayabilir, iyileştirme noktalarını tespit edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Sektörünüze Özel Çözümler

İşletmeler için maliyetleri düşürmek,verimliliği ve kalite standartlarını artırmak günümüz ekonomik koşullarında en öncelikli konu haline geldi.IoT teknolojileri ile Endüstri 4.0 dönüşümü ve işletmelerin dijital ikizlerinin yaratılması hem süreçlerin daha efektif yönetilmesini hemde de kararların daha kolay alınmasını sağlıyor.

IOT-6.JPG
Üretim
Trio Mobil IOT Platformu

Yapay Zeka Destekli, En Gelişmiş IoT Teknolojisi

 

Trio Mobil’in yeni nesil teknolojiler ile geliştirdiği IOT Platformu, işletmelere Dijital Tesis Yönetimi ve Dijital Filo Yönetimi başlıkları altında uçtan uca çözümler sunmaktadır.

IOT Platform ile İşletmenizin Dijital İkizine


• Bağlanın     • Ölçümleyin     • Yönetin

Trio Mobil

Endüstriyel IOT

Donanım

Çözümleri

bottom of page