top of page
Hakkımızda

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan İstanbul Telekom, serbestleşen Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle 2015 yılında kuruldu.

Lisanslarımız

Teknik alt yapı yatırımını tamamlamış olan şirketimiz, Sabit Telefon Hizmeti lisansını 15/12/2016 tarihinde, İnternet Servis Sağlayıcılığı ve Sanal Mobil Şebeke Hizmeti lisanslarını 17/10/2018 tarihinde almıştır.

Neden İstanbul Telekom?

Gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Bu süreçte müşteri deneyimi ve alışkanlıkları da dönüşüm içinde. İstanbul Telekom; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özel deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan bir operatör isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor.

 

Sahip olduğumuz uluslararası ve bölgesel satış tecrübeleri ışığında, şirketimizin hem kurucu hem de çalışanları olarak, telekom sektöründe güçlü bir sinerji yarattığımıza ve yeni bir bakış açısı getirdiğimize inanıyoruz.

Hedefimiz

İstanbul Telekom olarak hedefimiz, telekom pazarına gerçek anlamda "müşteri odaklı" çalışan, teknoloji alanında geniş vizyonu ile kendini güncelleyen, güvenilir, samimi ve size "dost" bir şirket kazandırmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ile etkileşim içinde yenilikçi, yaratıcı, formaliteden ve bürokrasiden uzak bir telekom şirketi yaratmak ve müşterilerimize mükemmeliyetçi olduğu kadar, dostça bir iş ilişkisi ile de hizmet verebilmek; yani "protokolsüz" iletişimin kapılarını açmaktır.

bottom of page