top of page
Müşterilerle Toplantı
Müşteri Deneyimi Hizmetleri

Mesajlaşma Robotu

Zack.AI sohbet robotları doğal dil işleme (NLP), makine öğrenimi ve yapay zeka (AI) kullanır. 

 

Performansı morfolojik analiz, belirsizliği giderme ve çok yüksek doğruluk oranları ile müşteri ihtiyaçlarını tanımasına olanak tanıyan yazım denetleyici algoritmalarıyla geliştirilmiştir. 

 

NLP (Doğal Dil İşleme), kullanıcı isteklerini serbest dil biçiminde yorumlar, tanır ve anlar. Sonuç olarak, Zack.ai'yi geçeceği çeşitli etkileşimler konusunda eğitebilir ve modelleyebilir ve çıkardığı yanıtları düzene sokmaya yardımcı olabiliriz.  

 

Zack.ai sohbet robotları, geleneksel dijital deneyimleri konuşmaya dayalı, kişiselleştirilmiş ve anında tatmin edici etkileşimlere dönüştürerek hem müşteriler hem de markalar için karşılıklı değer sağlar.

Sesli IVR Robotu

AI Destekli Ses Asistanı / Voicebot

 

Voicebot, gerçek insan etkileşimi gerektirmeden otomatik sistemler veya çağrı merkezleri aracılığıyla müşterilerinizle etkileşim kuran, Yapay Zeka destekli bir yazılım hizmetidir. 

 

Doğal bir insan sesi motoruyla desteklenen bu teknoloji, soruları yanıtlamak ve müşteri sorgularını yanıtlamak için karmaşık konuşmaları gerçek zamanlı olarak doğru bir şekilde yakalar ve kavrar. Arka uç sistemlerine bağlı olan ses botları, geçmişlerini ve tercihlerini anlamak ve gelecekteki eylemleri en iyi şekilde tahmin etmek için müşteri verilerine ve bağlamına sınırsız erişime sahiptir. 

 

Bu teknoloji, geniş ölçekte yüksek kaliteli destek sağlayan, günde 24 saat kullanılabilen otomatik aracılarla birden çok kanalda kullanılabilir. Akıllı asistan çözümümüzle ve IVR ile sesli asistan olarak kullanılabilir.

Dijital IVR Robotu

Dijital iletişim kanallarının kullanımı arttıkça müşterilerin bilgiye hızlı ve kolay erişim isteği artmaktadır. Yapay Zeka Destekli Sesli Asistan uygulamamız, kullanıcılara çözüm odaklı, hızlı ve kullanıcı dostu self servis sağlamak için IVR ile entegre edilebilir. 

 

Dijital IVR, çağrı merkezi üzerinden gelen müşteri sorularına bir çözüm sunmayı amaçlamakta ve çeşitli anahtar kelimeler kullanarak müşterinin doğru temsilciye yönlendirilmesine olanak tanıyan insan benzeri etkileşimler sağlamak için NLP teknolojisi ve duyarlılık analizi kullanmaktadır. 

 

İnsandan insana etkileşime en yakın araç olan bir konuşma deneyimi sunan Dijital IVR, genel marka imajına olumlu yansıyan entegre bir kanal deneyimi sağlamak için tüm kanallara entegre edilebilir.

Akıllı Asistan

Yapay Zeka Destekli Sanal Asistan / Akıllı Asistan

 

Sanal asistan, dijital asistan veya AI asistanı olarak da anılan akıllı asistan, verilen emirler doğrultusunda doğal dili işleyebilen, yazılı emirleri anlayabilen ve gerekli görevleri tamamlayabilen bir uygulamadır. 

 

Doğal dil işleme (NLP) yetenekleriyle çalışan yapay zeka destekli sanal asistan aracımız, geniş ölçekte yüksek kaliteli destek sağlarken size operasyonel verimlilik sağlamak için işletmelerle sorunsuz bir şekilde entegre olarak müşterilere gerçek zamanlı konuşmalar yoluyla çözümler sunar.

Duygu Analizi Aracı

Duygu analizi, özellikle belirli bir konuya veya ürüne yönelik tutumun olumlu, olumsuz veya tarafsız olup olmadığını belirlemek için bir metin parçasında ifade edilen görüşleri sayısal olarak tanımlama ve kategorize etme sürecidir. 

 

Bir metinde belirtilen görüş ve ifadeleri çeşitli algoritmalar ve sınıflandırmalar aracılığıyla hesaplayan analiz aracımız, dijital temsilcilerin müşteri sorgularını doğru şekilde yanıtlamasına yardımcı olur ve yanıtları duygusal durumlarına uyarlayarak müşteri katılımını teşvik ederek daha iyi karar alma, destek ve sonuçlar sağlar.

Çağrı Merkezi Personeli

Performansı

Tercihler dijital kanallara doğru kayarken, müşteriler sorunları çözmek ve destek almak için çağrı merkezlerini giderek daha fazla kullanıyor. Talepteki bu artışla birlikte sesli ve akıllı asistanları çağrı merkezlerinize entegre etmek çok önemlidir. 

 

Yapay zeka odaklı çözümlerimiz, müşteri hizmetleri ekiplerinin yükünü azaltırken maliyetleri azaltır ve zamandan tasarruf sağlar. Daha karmaşık sorunlar için yeniden yönlendirilmesi gereken müşteriler, insan temsilcileriyle anında desteklenir ve sonuçta müşteri deneyimlerini geliştirir, müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırır.

bottom of page