top of page

Sabit Numara Taşıma Nedir? (Hat Taşıma)Sabit telefon numaralarının da taşınabildiğini biliyor muydunuz? Genel düşüncesine aksine, sadece GSM numaraları değil; sabit telefon numaraları da taşınabilmektedir. Sabit numara taşıma işleminizi son derece hızlı ve avantajlı bir şekilde İstanbul Telekom'dan yapabilirsiniz. Sabit numaranızı değiştirmeye gerek kalmadan İstanbul Telekom'a taşıyabilir, VoIP teknolojisinden yararlanabilirsiniz.


Sabit Hat Taşıma Nedir?


Sabit numara (hat) taşıma, sabit numaranızın değişmeden mevcut operatörünüzden farklı bir operatöre taşınması işlemidir. Sabit numara taşıma işlemi ile hizmet alınan mevcut operatörünüzle ticari ve fiziksel bağlantınız tamamen kesilecek, numaranız taşınan operatörden hizmet verir duruma geçecektir.


Sabit Numara Taşıma Hizmetinin Avantajları Nelerdir?


Sabit telefon hatlarınızı İstanbul Telekom’a taşıyarak aylık telefon faturalarınızı azaltma imkânı elde edebilirsiniz. Sabit numara taşıma hizmetinden yararlanmanız size sadece mali avantaj değil; teknik olarak avantaj da sağlayacaktır. Bu teknik avantajın altında VoIP teknolojisi yatmaktadır. VoIP, data hatları üzerinden ses aktarımıdır. VoIP teknolojisinde iki farklı nokta arasındaki görüşme data hatları üzerinden gerçekleştirildiği için daha uygun maliyetlerle görüşme yapmayı sağlar. VoIP teknolojisinde düşük internet band genişliği kullanıldığı için telefon görüşmeleri data hatlarını yoğun olarak kullanmaz.


Sabit Numara Taşıma Hizmeti İçin İstanbul Telekom!


Müşteri odaklı çalışan, teknoloji alanında her daim yenilikçi ve kendini güncelleyen, kaliteli, profesyonel hizmeti ilke edinen İstanbul Telekom, sabit numara (hat) taşıma konusunda da sizin yanınızda! Türkiye telekomünikasyon pazarında lider bir alternatif olma yolunda ilerleyen İstanbul Telekom ile sabit numara taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

65 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page