top of page

ChatGPT’nin şirketlere özel sürümü: ChatGPT Enterprise!

OpenAI, ChatGPT’nin iş dünyasını hedef alan yeni sürümünü yayınlayacağını duyurdu. ChatGPT Enterprise, standart ChatGPT’nin temel yeteneklerine ek olarak, “kurumsal sınıf” gizlilik ve veri analizi özellikleriyle birlikte, gelişmiş performans ve özelleştirme seçenekleri de sunuyor. OpenAI bu sürüm ile, Microsoft’un Bing Chat Enterprise servisine rakip olmayı amaçlıyor.


OpenAI’nin X’te paylaştığı gönderiye göre, ChatGPT Enterprise, işletmelere her türlü görevde yardımcı olmanın yanı sıra, veri güvenliğini sağlama ve şirketlere özel çözümler sunma kapasitesine sahip. Fiyatlandırma ise her şirketin kullanımına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişecek.


ChatGPT Enterprise, şirket içindeki kullanımı yönetmek için yeni bir yönetici konsolu sunuyor. Tek oturum açma, alan doğrulama ve kullanım istatistikleri gibi entegrasyonlarla birlikte bu konsol, çalışanların iş akışlarını optimize etmelerine yardımcı olacak paylaşılabilir sohbet şablonlarını da içeriyor.


Bunlara ek olarak, ChatGPT Enterprise’ın Advanced Data Analysis özelliği, veri analizi, grafik oluşturma ve matematiksel problemleri çözme gibi yetenekler sunuyor. Bu özellik önceki dönemde yalnızca ChatGPT Plus abonelerine sağlanıyordu, ancak artık ChatGPT Enterprise kullanıcıları da kullanabilecek. Ayrıca OpenAI, ChatGPT Enterprise’ın GPT-4 tarafından desteklendiğini ve bu sayede daha hızlı ve geniş bir bağlam penceresi ile özel erişim sunabildiğini belirtiyor.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page